سئو یا بهینه سازی مطالب وب سایت برای موتورهای جستجو امروزه یکی از موضوعات داغ در سراسر دنیا می باشد. همه کسب و کارهای آنلاین در تلاش هستند که در رتبه های بالای نتایج جستجو قرار بگیرند و ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت خود هدایت کنند.
در حال حاضر بسیاری از تکنیک های سئو دیگر قدیمی شده اند و شما می بایست به دنبال روش های جدیدی جهت بالا بردن رتبه سایت خود در موتورهای جستجو باشید. اگر شما به دنبال روش های جدید جهت سئو سایت خود هستید حتما این مقاله سئو را دنبال نمایید.

جستجوی کلمات

برای بهبود سئو وب سایت شما می بایست دارای یک استراتژی مناسب باشید. بدون داشتت استراتژی مناسب در آینده دچار مشکل خواهید شد. در این مقاله آموزشی سئو به تعداد زیادی نکات آموزشی اشاره شده است که همگی آنها از رمز و رازهای موتورهای جستجو است و با رعایت کردن آنها می توانید ترافیک خوبی به سمت وب سایت خود هدایت نمود و کسب و کارتان را متحول کنید.

  • از گوگل AMP استفاده کنید

  • وب سایت واکنشگر

  • قابلیت ALT عکس ها را از یاد نبرید

  • تولید محتوا ، ایجاد بک لینک و تولید ویدئو
  • استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با جستجوی صوتی گوگل

تیم

تولید محتوا و سئو

در مرکز وب ایران با بهینه سازی مطالب و تولید محتوای متناسب با فعالیت شما علاوه بر ارتقای رتبه شما در جستجوی گوگل گروه های هدف را به سمت وب سایت شما هدایت کرده و به شما کمک می کند تا کسب و کار آنلاین موفقی داشته باشید

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل را بیاموزید

گوگل ابزارهای متنوعی برای کمک به وب مسترها دارد. گوگل آنالیز یا گوگل آنالیتیکس یکی از ابزارهای گوگل است که شما میتوانید به کمک آن تجزیه و تحلیل وب سایت خود را صورت رایگان انجام دهید. شرکت گوگل در سال ۲۰۰۵ این ابزار قدرتمند و کاربردی را معرفی کرد و بسیاری از وب سایت ها از طریق این ابزار کاربردی و مفید علاوه بر بهبود سئو و رتبه وب سایت، کسب و کار خود را بهبود بخشیده اند. تحلیل داده های گوگل آنالیز را میتوان از مهمترین بخش های آن معرفی کرد. آنچه که باعث ایجاد وجه تمایز بین وب سایت شما و رقبایتان می شود بررسی دقیق و تحلیل داده ها و گزارشات آن ها می باشد. این ابزار تحلیل گر نقش بسیار مهمی در بهینه سازی و پیشرفت وبسایت شما دارد. شما میتوانید برای ارتباط با مشاوران تخصصی مرکز وب ایران در حوزه سئو و بهینه سازی وب سایت فرم سئو را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.

درخواست انجام خدمات سئو