مسئولیت پذیری و تجربه جوهر کار ماست.

ما در مرکز وب ایران تلاش می کنیم تا از رویداد شما یک اثر ماندگار خلق کنیم . این همان چیزی است که کار ما را جذاب می کند و مهارت های ما را به چالش می کشد.
هیچ رویدادی قرار نیست مشابه رویداد دیگر باشد چرا که هر برند منحصر به فرد است و باید اثری که از آن بر ذهن ها می ماند نیز منحصر به فرد باشد.
مرکز وب ایران در راستای ترویج فرهنگ آموزش، توانمندسازی فردی و سازمانی و به واسطه پیشینه درخشان خود در برگزاری و مشارکت در همایش ها و تجارب بسیار ارزنده در طراحی و اجرا توانایی مدیریت و برنامه ریزی همایش ها و کنفرانس های علمی شما را دارد.
مرکز وب ایران با بهره مندی از ارتباطات قدرتمند و گسترده ملی و بین المللی و دسترسی به اساتید، نویسندگان ، سخنرانان و مراکز علمی دانشگاهی برجسته جهان تاکنون بالغ بر ۱۰۰ همایش ملی و بین المللی را در داخل و خارج کشور اجرا و ساماندهی نموده است .
هدف اصلی مرکز ارائه خدمات و همکاری با جامعه علمی کشور در جهت برگزاری هر چه بهتر و شایسته تر همایش های علمی می باشد .
این خدمات از ۰ تا ۱۰۰ همایش علمی را شامل می شود. وب سایت همایش و پورتال همایش که ترکیبی از خدمات نرم افزاری، اجرایی، علمی و مشاوره ای می باشد. ما دغدغه مسئولین برگزاری همایش را کاهش داده و با تسهیل امور، انرژِی و پتانسیل اساتید و دست اندرکاران علمی در موارد مفیدتر مصرف می گردد.

مرکز وب ایران با ارائه سامانه مدیریت همایش و کنفرانس که شامل وب سایت همایش و یا پورتال همایش (بسته به نیاز شما و ابعاد همایش) می باشد به شما کمک می کند که بدون دغدغه تمام انرژی و پتانسیل خود را صرف کیفیت همایش نمایند.

پکیج های ویژه همایش

شما: عنوان همایش را مشخص می کنید
ما: از 0 تا 100 کلیه کارهای الکترونیکی همایش را برنامه ریزی و اجرا می کنیم.

استاندارد

450،000تومانتا انتهای همایش
  • مناسب جهت برگزاری یک همایش ملی در مقیاس کوچک
  • امکانات: پایه

ویژه

840،000تومانتا انتهای همایش
  • برگزاری یک همایش ملی یا بین المللی با تمامی امکانات
  • امکانات: حرفه ای

حرفه‌ای

1،800،000تومانمدت استفاده: دائمی
  • برگزاری دوره های مختلف یک همایش ملی یا بین المللی
  • امکانات: حرفه ای

طلایی

4،800،000تومانمدت استفاده دائمی
  • ویژه کلیه همایش های یک دانشگاه، موسسه یا سازمان
  • امکانات: حرفه ای