خدمات سئو سایت، بهینه سازی سایت و تولید محتوا

واحد خدمات سئو سایت مرکز وب ایران با بکار گیری کارشناسان خبره و با تجربه در زمینه سئو سایت و تولید محتوا و بهینه سازی سایت آماده است تا از تجربیات و دانش خود برای رساندن سایت شما به صفحه اول سرچ گوگل و افزایش سئو سایت شما استفاده کند

مراحـل انجام پروژه‌های سئو سایت در مرکز وب ایران

  • آنالیز وب سایت جهت بررسی سطح کیفی رعایت شده در اصول سئو حرفه ای
  • بررسی و تحلیل کلمات کلیدی و مشاوره های لازم
  • تنظیم قرارداد و شروع کار
  • ارسال آنالیز و گزارش بهبود در رتبه ها به کارفرما در بازه های زمانی مشخص تا زمان رسیدن به رتبه مورد نظر
درخواست انجام خدمات سئو

سئو (SEO) چیست؟

سئو به معنای بهبود محتوا و عملکرد وب سایت مطابق استانداردهای گوگل جهت افزایش رتبه وب سایت در موتور جست و جوی گوگل و در نهایت افزایش بازدید وب سایت است. استانداردهای گوگل به طور مداوم به سمت فاکتورهای انسانی که همان کاربران گوگل هستند، حرکت کرده است. گوگل همواره سعی در ارائه بهترین پاسخ در کمترین زمان ممکن به کاربران خود است و سایت هایی که بتوانند خود را به این سطح نزدیک کنند، شانس بالاتری برای کسب رتبه های برتر گوگل خواهند داشت. به طور کلی برای موفقیت در سئو نیاز به محتوای جامع، ارجاع از معتبرترین منابع و یک طراحی سایت عالی است.
سئو که مخفف Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی برای موتورهای جست و جو است، روند بهینه سازی یک وب سایت و همچنین تمام محتوای موجود در آن وب سایت برای قرارگیری وب سایت در بالاترین جایگاه نتایج جستجو است. موفقیت در سئو نیازمند درک نحوه کار موتورهای جستجو، آنچه افراد جستجو می کنند و اینکه چرا و چگونه افراد جستجو می کنند، است. سایتی در نبرد سئو موفق است که یک وب سایت جذاب برای کاربران و موتورهای جست و جو باشد.
اگر بخواهیم سئو را در کوتاه ترین و کامل ترین جمله تعریف کنیم، می توان گفت:
سئو یعنی یافتن ارزشمند ترین کلمات کلیدی، هدف گذاری کلمات کلیدی انتخابی در مناسب ترین صفحات و قرارگیری این صفحات در رتبه های تاپ گوگل.